Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dění kolem Arw

3.5.2008
Podle návštěvnosti sleduji, že tu občas ještě někdo zavítá.(nebo, že by ta vysoká návštěvnost byla proto, že tu neustále chodím plakat nad fotkama já?) Já na tyhle stránky chodím pořád a vždycky je mi hrozně smutno. Proč musela odejít tak brzo? Koukám po ostatních zvířatech a žádné mi nepřipadá hezké tak jak ona. V přepravce teď chroupe mrkev Hanys ten je krásný má velké tmavé oči a sametově jemný blond kožíšek- krásný je, ale jako Arw se pomazlit nepříjde, kdepak pískomil-(.
Stránky už mám uložené doma v PC tak je časem stáhnu uplně, už sem to chtěla udělat asi třikrát, no snad už to příště zvládnu. Arw by měla zítra dva roky. Myslím na tebe lásko moje potkaní..........

31.1.2008
Už je to měsíc co semnou není, v počítači mám spoustu fotek co jsem sem ani nestihla dát. Předělanou klec (která teď stojí prázdná a smutná v pokoji), fotky jak jsem ji škrábala nabřiše a ona ležela na zádech, fota jak běhá po pokoji...
Moc mi schází.........

Obrazek21.10.2007
Tak tady se stále nic neděje, ale doma se dělo a tak klec od Arw už je konečně předělaná. Když sem na králících v inzerci zahlédla klec podobné Arwiné a ještě za podobně příznivou cenu začala jsem si pohrávat s myšlenkou....no ale pro jednoho potkana jsou asi opravdu dvě gigantické klece zbytečné.
Ještě máme novou výzdobu a to šutry v květináčích- nejenže to vypadá esteticky, ale ještě to zabraňuje Arw vyhrabávat hlínu (jsem fakt dobrá, že sem to tak skvěle vymyslela ;-D ).
Měla jsem tu malou opici doma tak sem ji vyfotila má už rok a půl a je stále úžasně krásná
http://www.kralici.cz/potkani/alba.asp?a=3682

Obrazek


10.10.2007
Jistě jste si všimli, že na stránkách se nic neděje. Jsme momentálně s Arw v Ostravě a nemáme přístup k netu (jo v Ově jsou hold místa zvané černé díry do nichž se vždy úspěšně nacpeme a poskytovatelé internetu je hrdě přehlížejí). Až odvezeme foťák z domu a sebe pak i s foťákem domů přivezeme můžete se těšit na fotky přestavěné klece (jo změna je život) a možná i fotek Arw. Taky se teď často s Arw hrabem mezi pískoušema a to na adrese www.kralici.cz/piskomilove

04.9.2007
Tak jsem si konečně namalovala tričko s Arwenkou pro sebe. ;-)) Kdyby jste měli někdo zájem o taky takové se svým miláčkem není nic jednoduššího než mi písnout na mejlík Bella-jork@post.cz a nějak se domluvíme. Tady je odkaz na další mé výtvory http://www.kralici.cz/potkani/alba.asp?a=3137

Obrazek02.9.2007
Tak v pátek jsem dorazila z Tater a donesla si domů Arwelínu, jenž byla na hlídání u kámošky- tímto ji moc obě děkujeme a blahořečíme až do nebes. O Arw bylo totiž výborně postaráno a dokonce si užila výlet na vet fakultu kde kámoška studuje (ne za účelem pokusů, ale za účelem ňuhňání a mazlení od spolužáků kámošky)
Arw vypadá parádně a drobné nedostatky v kožichu na něž nám Romča Gremleensová poradila sirupek (opět děkujem a blahořečíme až do nebes) už zmizeli a Arw je ve výborné kondici, sladká a prostě nádherná ;-)

18.8.2007
Konečně jsme s Arwenkou dorazili domů. Pro ty co neví, kde jsme se poflakovali, tak pro ty upřesním, že jsme byli na kozí farmě. Já jsem tam pracovala u zvěře zatímco Arwuška byla trochu zanedbávaná ve velkém akvárku v pokoji kde jsem bydlela. Pouštěla jsem ji na noc, kdy já jsem znavená spala a Arw mi vesele běhala po hlavě a vymýšlela lumpárny-))
Na kozí farmu kde jsme byli můžete mrknout tady www.ridge.cz (pozor stránky pro Mozillu nejsou aktualizované,je nutno zvolit jiný prohlížeč, vlastně nejsou aktualizované už dlouho, ale farma funguje a kdyby jste náhodou jeli kolem stavte se pro výborný sír-))

Obrazek


10.7.2007
O víkendu jsme s Arw byli na zahradě. Obdivuju ty majitele potkanů jež své miláčky nechají po venku chodit na volno pěkně za nohama. To u Arw rozhodně nehrozí, za pět minut valí okamžitě pryč a pouští mě z hlavy.
Docela mě překvapila když se nechala pěkně v klidu asi půl hodiny škrábat od mamči za oušky, má to sice samozřejmě moc ráda, ale nechá si to většinou jen odemne a když je řádně unavena. Za normálních okolností by lítala jak torpédo a teď jen ležela a slastně přivýrala očka.....že by zas nějaké skvrny na slunci? No nestačila jsem se divit.
Jo a zvolili jsme zeleninu roku pro Arw je to rozhodně salátová okurka může se po nich utlouct.

Obrazek

Obrazek3.7.2007
Na stránkách kámoščiných pískomilů nás zaujal deníček ze života těch drobných hlučných hlodavců a tak jsme se rozhodli, že si taky jeden pořídíme ;-).
Arw minulý týden opustila své impozantní sídlo v Ostravě a přicestovala s námi na letní prázdniny do Hodonína. Podezřívám ji,že si návštěvu u nás doma vyloženě užívá. Není se co divit, když ji sestra neustále dlachtní, neustále je jí něco podstrkováno a když může neustále, ale opravdu neustále provokovat psa.
Během týdne bychom se měli strategicky přemístit na chatu- kde má Arw rovněž svou klec (vidět někdo fotky téhle klece tak bych byla zjevně ihned napadena z týrání potkanů, ale je to skutečně jen víkendová dočasná ubykace) je menší a hodně stará, pro Arwenčino rozhodnutí, že pobyt na čerstvém vzduchu lze nejlépe trávit jedině spánkem, však dostačující.
Snad nafotíme i nějaké nové fotky, když se mi ovšem podaří donutit tu moji modelínu ke spolupráci.

Obrazek